Izložbeni štand škole na Grgurevskom sajmu

WhatsApp-Image-2024-03-19-at-15.12.54-1

Povodom Dana grada u subotu 16.3.2024. na središnjem požeškom Trgu sv. Trojstva održan je Grgurevski sajam na kojem su učenici i nastavnici naše škole predstavili zanimanja i proizvode svojih radionica. Učenici smjera turističko-hotelijerski komercijalist izložili su gastro suvenire: Požeški kitnkez, Pandurovi krekeri i čokoladne praline s vinom - Vinice s kojima su na Međunarodnom natjecanju „Več znanja za več turizma" održanom u Ljubljani u siječnju ove godine osvojili zlato i srebro.

Učenici graditeljske struke izradili su nacrt, a učenici stolari izradili su maketu Eiffelovog tornja koja je privukla veliko zanimanje posjetitelja.

Modni tehničari i krojači izložili su suvremenu kolekciju odjeće s 3D efektima unutar materijala, tradicionalnu mušku i žensku košulju čija je izrada temeljena na košuljama slavonske narodne nošnje, te modele torbi dobivene recikliranjem.

Brojni posjetitelji uživali su u degustaciji slatkih i slanih zalogaja te fotografiranju pokraj Eiffelovog tornja.

Odluka o izboru ponude
I moj tata je sjajan tata III