Sve se „praši“ u stolarskoj radionici!

IMG-20240607

Proteklih dana učenici završnog razreda imaju priliku pokazati što su naučili u protekle tri godine školovanja za zanimanje stolar.

U tijeku je izrada završnog rada, tj. gotovog proizvoda. Učenici su od više ponuđenih tema odabrali koji proizvod i od kojeg materijala će izrađivati svoj proizvod.

Tako da se u školskoj stolarskoj radionici izrađuju: krevet, blagovaonički stol, razni manji stolići za dnevne sobe sa kvadratnom, pravokutnom i okruglom pločom, sobna vrata sa dovratnikom, garderobni ormari, noćni ormarići, stolica itd.

Učenike u izradi tehničke dokumentacije i izradi proizvoda od početka do kraja prate njihovi mentori, nastavnici praktične nastave.

Napominjemo da su to sve proizvodi koji imaju svoju funkciju te će se moći koristiti u prostoru za koji su i namijenjeni.

Učenici sudjelovali u školi vina
RADIONICA IGRAJ S KNIFEROM!