„Kreativni i neovisni"

IMG-20240611-WA0003

Natječaj „Kreativni i neovisni" Požeško-slavonska županija i Zavod za javno zdravstvo Požeško-slavonske županije provode već jedanaestu godinu s ciljem prevencije ovisnosti. Zadatak učenika je pokazati znanje i stav prema sredstvima ovisnosti, pušenju, alkoholu, društvenim mrežama, kockanju i psihoaktivnim sredstvima te da istaknu svoje sposobnosti, vještine, zdrave stavove i životne odabire. U Coworking centru Panora, 11.6.2024., održano je proglašenje i dodjela nagrada najuspješnijim učenicima. Naša učenica Lucija Fićković (1.d) pod mentorastvom nastavnice Josipe Pavković osvojila je 2. mjesto u kategoriji plakat individualni rad, a Nika Jurković 1. mjesto u istoj kategoriji pod mentorstvom Ive Zrinščak. Učenice Valentina Marković, Barbara Vuković i Eni Živković osvojile su 2. mjesto u kategoriji jednominutnog filma. Nagrađeni radovi će i ove godine biti dio izložbe povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti u Gradskoj knjižici od 15.11.-15.12.2024.

SVEČANA DODJELA SVJEDODŽBI, POHVALNICA I NAGRADA
Natječaj {ZAJEDNO} za bolje sutra