SVEČANA DODJELA SVJEDODŽBI, POHVALNICA I NAGRADA

WhatsApp-Image-2024-06-21-at-12.33.14-4

21.lipnja 2024., u prostoru novog praktikuma kuharstva i ugostiteljstva, održana je svečana dodjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada najzaslužnijim učenicima Obrtničke škole. Nakon himne i uvodnog pozdrava, maturantima se obratila ravnateljica, gđa Iva Šnajder, koja im je uputila riječi zahvale jer su dostojno i uspješno predstavljali našu školu tijekom svog srednjoškolskog obrazovanja, kroz natjecanja u znanju, sportska natjecanja i rad u volonterskom klubu, te im poželjela sreću u daljnjem životu i radu. Nakon toga , uslijedilo je svečano uručivanje pohvalnica i nagrada učenicima koji su sve četiri godine prošli s odličnim uspjehom, onima koji su iznimno uspješno sudjelovali na državnim i međunarodnim natjecanjima te onima koji su postizali sportske uspjehe.

Nagrađeni učenici 4.A razreda su:

• MARTINA HORAK – za odličan uspjeh sve četiri godine školovanja
  • ENA PULJIĆ – za osvojeno 3. mjesto na natjecanju Worldskils Croatia
  • LANA FRANIĆ – za najčitatelja u školskoj godini 2023./2024.

Iz 4.D razreda nagrađeni su:

• TAMARA ĐEKER – sportašica generacije
  • ADRIAN EĆIMOVIĆ – sportaš generacije
  • REBEKA GINDER – za odličan uspjeh sve četiri godine školovanja
  • GABRIJELA LUCIĆ – za odličan uspjeh sve četiri godine školovanja

Za iznimne rezultate na natjecanjima nagrađeni su sljedeći učenici4.H razreda :

• 1.LANA ADŽAGA
  • 2.INES ĐOGOLOVIĆ
  • 3.LARA KATUŠIĆ
  • 4.PETAR VRGOČ

Po završetku svečane ceremonije, učenici su se zajedno sa svojim razrednicima uputili u razrede gdje su preuzeli svoje svjedodžbe, pohvalnice i zahvalnice za volonterski rad.
Zahvaljujemo svim maturantima i želimo vam puno uspjeha u budućem školovanju, radu i životu!

Rezultati modnog natječaja „Moda videoigara“
„Kreativni i neovisni"